Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Napisz do nas.

rekrutacja@empolenergia.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter sieci WN, SN i nN

Zakres obowiązków:
  • prace eksploatacyjne (oględziny, przeglądy), remontowe i inwestycyjne na następujących urządzeniach: linie kablowe ŚN, nN, stacja transformatorowa 110/6 kV, rozdzielnie ŚN 6 kV, stacje transformatorowe SN/nN 6/0,4 kV,
  • wykonywanie czynności łączeniowych,
  • usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych WN, ŚN, nN
  • wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych urządzeń elektroenergetycznych
  • wykonywanie usług zewnętrznych w zakresie eksploatacji i pomiarów urządzeń elektroenergetycznych
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • dwu letnie doświadczenie w obszarze elektroenergetyki,
  • znajomość zasad budowy i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV, mile widziane powyżej 1 kV na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, prac montażowych i prac kontrolno-pomiarowych
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • polisę ubezpieczenia pracowniczego PPLUS
  • świadczenia z ZFŚS

Automatyk/elektryk

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i systemów sterowania,
  • konfiguracja i parametryzacja urządzeń peryferyjnych,
  • programowania sterowników,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,
  • nadzorowanie ciągłości pracy linii produkcyjnych,
  • prace serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej,
  • modernizacja procesów produkcyjnych,
  • współpraca z elektrykami, mechanikami oraz pracownikami produkcji,
  • specyfikowanie części zamiennych,
  • udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń,
Wymagania:
  • wykształcenie o specjalnościach: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne,
  • dobra znajomość układów automatyki i elektroniki przemysłowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność w działaniu,
Mile widziane:
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość serwisowania i diagnostyki sterowników PLC,
  • uprawienia SEP.
Oferujemy:

Administratorem danych osobowych jest EMPOL ENERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Michalusa 1, 38-320 Gorlice, KRS 0000519767, NIP 7382146805, REGON 123182106
W przypadku pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: odo@empolenergia.pl lub pisemnie na adres Spółki.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy na które Pani/Pan kandyduje.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy, obowiązek prawny ciążący na administratorze, art. 6 ust. 1 lit. c art. 13 ust 1 i 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres odo@empolenergia.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.