Ciepło sieciowe dla domu

Przejdź na tańsze i ekologiczniejsze ciepło sieciowe. Skorzystaj z rządowych i samorządowych dotacji do ciepła sieciowego.

Zapytaj o szczegóły >>

Wybór źródła ciepła to decyzja, która będzie decydować m.in. o wysokości rachunków jakie będziemy płacić za energię przez najbliższe lata. Ciepło sieciowe to najprostszy, najbezpieczniejszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej, oferujący użytkownikom liczne przewagi nad alternatywnymi źródłami ogrzewania.

Sam fakt, że zamiast wnosić po schodach węgiel, czy zamawiać pogotowie gazowe do piecyka gazowego, po prostu odkręcamy grzejnik czy kran z wodą. Podgrzewanie wody wodociągowej odbywa się poza mieszkaniami użytkowników, w wymienniku ciepła. Dzięki temu z łazienek i kuchni można usunąć indywidualne podgrzewacze wody, co niweluje ryzyko zatrucia tlenkiem węgla, wybuchu gazu czy porażenia prądem.

W przypadku nowych inwestycji stanowi atut podnoszący wartość nieruchomości i jedno z kryteriów wyboru mieszkania. Pozwala zapewnić komfort życia i pracy niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia i roku.

Zostaw nam
wiadomość 
odpowiemy
w ciągu 24h