Smart Home

Inteligentny dom

Bezpieczeństwo, komfort, oszczędność, modułowa budowa i sterowanie wszystkimi systemami za pomocą głosu lub aplikacji – te możliwości oferowane przez rozwiązania stosowane w inteligentnych domach najbardziej doceniają ludzie chcący kupić nowy dom czy mieszkanie. Najbardziej przekonują ich systemy modułowe, które można w przyszłości rozbudowywać.

SMART PLUG

Funkcjonalność, która ma bardzo ważną zaletę – pomaga ograniczać rachunki za prąd. Czujniki sterujące oświetleniem w domu włączają lampy tylko wtedy, gdy korzystamy z pokoju czy łazienki. Nie ma więc obawy, że któryś z domowników zapomni wyłączyć światło na 8 godzin, co oznaczałoby niepotrzebny wzrost wysokości rachunku za energie elektryczną. 

CZUJNIKI

temperatury, ruchu, zalania, dymu, smogu, czadu, otwarcia okna, otwarcia drzwi itp. możemy w znacznym stopniu zabezpieczyć się przed zalaniem mieszkania czy pożarem. Każde z tych rozwiązań dba o to, byśmy nie musieli również bez potrzeby płacić za coś, z czego nie korzystaliśmy, przykładowo czujniki odpowiadające za automatyczne podlewanie ogrodu nie uruchomią systemu w czasie, gdy leje deszcz.

INTELIGENTNE OGRZEWANIE

Sensory temperatury sprawią, że ogrzewanie nie będzie włączone bez potrzeby wtedy, gdy na zewnątrz zrobi się upalnie.

MONITORING I ALARM

To najważniejszy element systemów smart home, o który pytają klienci. Nie przez przypadek więc w tej dziedzinie firmy projektujące i produkujące takie systemu tej dziedzinie poświęcają wiele uwagi.

Zapytaj o szczegóły >>

Zostaw nam
wiadomość 
odpowiemy
w ciągu 24h